Dzień babci i dziadka w klasie 3b

23 stycznia 2018 roku  w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, którą przygotowali uczniowie klasy 3b wraz ze swoją wychowawczynią, p. Ireną Łunecką. Frekwencja dopisała, goście przybyli bardzo licznie. Podczas uroczystości mogli przede wszystkim obejrzeć ciekawy występ w wykonaniu swoich wnucząt, którego głównym punktem i największą atrakcją był taniec Śnieżynek w wykonaniu dziewcząt do piosenki Leonarda Cohena pt. „Hallelujah”. Podczas występu dziadkowie nie kryli wzruszenia. Poza tym dzieci pokazały swe umiejętności recytatorskie i wokalne, a także aktorskie. Występ zakończył się głośnym „Sto lat” i wręczeniem własnoręcznie wykonanych upominków oraz mocnymi uściskami. Babcie i dziadkowie mieli też możliwość skosztować pysznych ciast, które upiekły mamy trzecioklasistów. Tradycją spotkań z dziadkami są wspólne zabawy i konkursy. I tym razem nie było inaczej. Goście chętnie razem ze swoimi wnukami tańczyli, śpiewali, bawili się w konkursach. Ten dzień na pewno był miłym dowodem na to, że uczniowie naszej szkoły znają wartość wspólnych spotkań z najstarszymi członkami swojej rodziny i chcą w ten sposób  wyrazić swój szacunek i miłość do nich.