Bal karnawałowy w przedszkolu

Dnia 25.01.2018 r. w Szkole Podstawowej w Lini odbył się bal karnawałowy dla dzieci z przedszkola oraz dla klas 0a i 0b. Dzieci wraz wychowawcami grup wcieliły się w postacie z bajek. Zabawie karnawałowej towarzyszył animator, który poprzez swoje konkursy i zabawy tworzył miłą i przyjazną atmosferę. Podczas zabaw można było zaobserwować bańki mydlane, które unosiły się w powietrzu. Ponadto w trakcie balu odbyły się warsztaty balonowe na których animator tworzył różne figury. W trakcie imprezy dzieci upamiętniły swoją zabawę na wspólnym zdjęciu z wychowawcą i animatorem w przebraniu Iron Mena. Wszystkie dzieci podczas balu karnawałowego mogły skorzystać ze słodkiego poczęstunku. Wspaniała zabawa pozostanie miłym wspomnieniem dla dzieci.