Dzień Babci i Dziadka kl. III a

19 stycznia 2018r. uczniowie kl. III a zaprosili swoich dziadków na uroczystość klasową z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka. Zanim mali artyści przedstawili część artystyczną głos zabrała p. wicedyrektor S. Miszk, która powitała gości i podziękowała im za włożony wkład w wychowanie młodego pokolenia. Trzecioklasiści wśród wesołych życzeń i piosenek przedstawili również jasełka nagrodzone wielkimi brawami. Następnie goście bawili się uczestnicząc w konkursach i tańcach. Wiele radości i wzruszeń przyniosły wyznania wnuków, którzy z dziecięcą szczerością odpowiadali na  pytanie: Za co kocham swoją babcię i dziadka?

Na tę uroczystość dzieci przygotowały też upominki – świeczniki, a mamy zadbały o smaczny poczęstunek. Całe spotkanie przebiegało w miłej i rodzinnej atmosferze.

wych. kl. III a M. Szulc