WOŚP

Czy śnieży, czy mrozi nasze serca gorące biją w rytm wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Dziesięciu wolontariuszy WOŚP tj. Daria Kwidzińska, Agnieszka Szymikowska, Sebastian Półczyński, Szymon Bobrucki, Marta Bullmann, Amelia Szulcek, Martyna Gawłowska, Wiktoria Makutat, Katarzyna Garska, Kacper Szur wraz z wolontariuszami towarzyszącymi  i opiekunami, kwestowało jak co roku w miejscowościach Lini, Strzepczu, Niepoczołowicach i Kętrzynie.

Zbiórka, w ramach 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przyniosła rekordową kwotę z kwesty : 5185.28 PLN

W tym roku dzieci ze Żłobka Promyczek również przyłączyły się do akcji. Pieniążki na wstęp na bal karnawałowy wrzucały do puszki orkiestrowej w zamian za czerwone serduszko i bilecik. W żłobku i w szkole odbyła się licytacja gadżetów WOŚP.

Z licytacji udało się nam zebrać kwotę: 718.88 PLN

W sumie nasza deklarowana kwota to 5904.16 PLN!!!!

Koordynatorki Szkolnego Klubu Wolontariusza i coroczne założycielki sztabu WOŚP Joanna Korzistka i Anetta Tessmer dziękują wszystkim wolontariuszom, opiekunom, nauczycielom za pomoc w organizacji kwesty na rzecz tegorocznego finału.

Dziękujemy całej społeczności lokalnej za dar serca przeznaczony w tym roku na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków.